Sündmuste ajakava

Eelolevad  sündmused, loengud, praktikad aastal 2018

Siin rubriigis leiavad kajastust viited soovituslikest üritustest ning sündmustest vaimses enesearengumaailmas, mis avardavad meeli ja võimeid. Lisame siia nimekirja ka neid sündmuseid, mis väärivad vaimsuse ja enesearengu maastikul esiletõstmist, kuid mida “Valguslapsed” ei korralda otseselt, kuid väga soovitab mingitel põhjustel.

“Valguslaste” poolt korraldatud loenguteseeria puhul on tegemist  loengutega, mis väga avatud ning juba mingil määral teadlikele kuulajatele, kellele ei tule üllatusena infokillud, näiteks, et maavälised eluvormid on olemas, teleporteeruda on võimalik, karmasagedusest on võimalik end välja tõsta või et me pole siin maailmas üksi ja on reaalsed heledad ja tumedad jõud ning eluvormid, kes inimeste ümber eksisteerivad. Need on loengud kuulajatele ja külastajatele, kes teavad juba, mille pärast nad kohale tulevad! Oleme siiralt rõõmsad iga teadlikuks pürgiva inimese üle ! ❤

NB! Loengud ei ole suurtele massidele, vaid tahet ja huvi omavatele isikutele väiksemas grupis. Paraku on nii, et suure rahvamassi ees ei saa teatud asju välja käia teatud põhjustel, seega – mida privaatsem on grupp, seda rohkem ja personaalsemalt toimub infovahetus.

Mai 2018

NB! TOIMUNUD! I Loeng : Laste kaitsmine erinevate energiate ja mõjutuste eest. Toetus ja kaitse tundlikele lastele.

Ohud ja mõjutused. Imiku ja väikelapse kaitse. Ema ja isa kui lapsevanema teadlik roll laste toetamisel ja kaitsmisel. Erinevad meetmed ja abivahendid. Kuidas toetada ja kaitsta oma last nii, et ta oleks kaitstud, kuid temas säiliks tugev intuitsioon ja oleksid avatud võimed.
Sihtrühm : Emad ja isad, kellel tundlik laps kodus kasvamas või keda antud valdkond rohkem huvitab.

  • Keda näeb laps magamistoas ja kuidas toimida
  • Mis toimub lapsega, kes öösiti tihti karjudes või nuttes ärkab
  • Ohud ja mõjutused (energeetilised)
  • Miks on valguslapsed tumedate jõudude huviorbiidis
  • Mis on tundlike laste moodsad kaasnähtused nagu “unepaanika” ja nutukrambid
  • Kuidas täheldada tundliku lapse seisundi muutust
  • Kuidas toimida, kui lapsel on täheldada mõjutusi
  • Ema ja isa vastutus tundliku lapse kaitsmisel, toetamisel ja kasvatamisel

Enne loengut saata oma konkreetsed küsimused vähemalt 1 päev enne ning enne neile kanaldatakse vastused.

Eelolevatest üritustest  anname teada vahetult nädal kuni kaks enne sündmust info! Kui soovid enne üldsust teavet saada, palun saada oma email ja lisame Sind maililisti !

 

***

 

Sõbrad ! Loengukava on suvisel ajal natukene muutunud, kuid kõik plaanitu on tulemas ning toimub endiselt, isegi veelgi täiendatumalt ja võimendatud kujul. Tegeleme loenguformaadi kohandamisega, lähtume põhimõttest, et mida privaatsem on koosviibimine, seda vahetum, vabam ja sisutäidlasem on info edasiandmine.